make a site for free
Mobirise


Hakkımızda
Yenilikçi yapısı ile teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Özel günlerinizi, Özel yaşamınız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli ve yemeksiz, her türlü düğün nişan kına sünnet düğünü organizasyon ve toplantılarınıza ev sahipliği yapmaktadır.

Özel günlerinizi ayrıcalıklı yaşamak ve her zaman güzel hatırlamak istemez misiniz? Hatıralarda kalacak eşsiz bir organizasyon için, elit atmosfere sahip deniz manzaralı salonumuzda sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyarız.

Performans Tablomuz

Hayallerinizi Ertelemeyin...Yenilikçi yapısı ile teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha iyi hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Özel günlerinizi, Özel yaşamınız için sizin yerinize tüm detayları düşünerek yemekli ve yemeksiz, her türlü toplantılarınıza ev sahipliği yapmaktadır.

Bursa Sultan Düğün Salonları olarak; özel günlerinizi ayrıcalıklı yaşamak ve her zaman güzel hatırlamak istemez misiniz? Hatıralarda kalacak eşsiz bir organizasyon için, elit atmosfere sahip birbirinden farklı 5 salonumuz da sizi ve misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyarız.

Profesyonel Ekip

%

Mükemmel Süslenmiş Ortam

%

Unutulmayacak Organizasyon

%

Unutulmayacak Kareler

%

Eşsiz Eğlence

%

Takip Edebilirsiniz...

© Copyright 2017 erkoksoftware - tüm hakları saklıdır.